آموزشی

ایده خرید کادو تولد برای مادر

کادو تولد برای مادر

مادرها قهرمان‌های صبور و بی‌ادعای زندگی ما بچه‌ها هستند. قهرمانانی که بی هیچ ادعا و توقعی برای شادی فرزندانشان زندگی می‌کنند. کوچکترین کاری که می‌توان برای خوشحال کردن آن‌ها انجام داد، خوب، سالم و موفق بودن است. البته، کار کوچک دیگری که برای خوشحال کردن آن‌ها می‌توان انجام داد، خرید کادو تولد برای مادر است که می‌تواند لبخند را به لبان آن‌ها بیاورد.
ایده کادو تولد چه برای مادرها و‌ چه پدرها و چه برای دوستان کاری چالش برانگیز است. اما، اگر فرد مورد نظر را تا حدودی بشناسید. تا حدودی به سلایق و علایق آن‌ها اشراف داشته باشید، می‌توانید هدیه مناسبی را برای آن‌ها تهیه کنید. برای اینکه با ایده‌های جدیدی برای تهیه کادو تولد برای مادر خود آشنا شوید، با ادامه این مقاله همراه باشید.

خرید هدیه تولد برای مادر

 کادو تولد برای مادر

قبل از اینکه به این موضوع بپردازید که کادو تولد برای مادر چی درست کنم یا اینکه بخواهید در مغازه‌ها سرگردان باشید تا هدیه مناسبی را پیدا کنید. به این موضوع فکر کنید که چه قدر مادرتان، نیازها و علایقش را می‌شناسید. 

سپس، با دید بازتری می‌توانید برای خرید کادو تولد برای مادر یا مادربزرگتان یا مادر همسرتان اقدام کنید. در ادامه ایده‌های مختلفی از انواع کادو تولد برای مادر ها را بررسی خواهیم کرد. با ادامه این مقاله همراه باشید.

عطر

هدیه روز مادر می‌تواند با توجه به سلیقه یا نیاز مادرتان تعیین شود. عطر یک هدیه مناسب است که رایحه خوش آن روح بخش است. در عین حال، حس شادابی و جوانی را در دل انسان زنده نگه می‌دارد. هم‌چنین، بوی خوش آن تا سال‌ها این محبت را در دل مادرتان زنده نگه می‌دارد و باعث می‌شود از این هدیه تا همیشه به عنوان کادو تولد به یاد ماندی یاد کند.

زیورآلات

زیورآلات محبوب دل‌ها است و محدوده سنی خاصی ندارد. اگر به دنبال کادو برای تولد مادر ارزان و با کیفیت هستید می‌توانید محصولات استیل را تهیه کنید. استیل هم مقاومت بالایی دارد و هم درخشندگی و زیبایی خاصی دارد. برای خرید اکسسوری دخترانه یا زنانه می‌توانید به فروشگاه زیورآلات نوا استایل مراجعه کنید.
در بین زیورآلات، سنگ ماه تولد که به عنوان آویز دستبند یا گردنبند یا حتی گوشواره و نگین انگشتر می‌تواند استفاده شود هدیه مناسبی برای مادر یا هر فرد دیگری خواهد بود. کادو تولد برای مادر باید مانند شخصیت مادرها ظریف و در عین حال مقاوم باشد. زیورآلات دقیقا همین نقش را برای آن‌ها بازی می‌کنند.

ست چای‌خوری

یکی از ایده‌های خوب برای تولد مادرها خرید ست چای‌خوری یا قهوه است. چای یکی از ملزومات پذیرایی است. به همین دلیل، ست چای یک کادو تولد برای مادر ساده و در عین حال شیک، فانتزی و بسیار کاربردی است. می‌توانید این ست چای را به همراه یک دست گل زیبا یا کارت تولد با شعری زیبا به مادر خود هدیه دهید. 

پیشنهاد ما به شما  کادو تولد دست ساز

خرید ست تولد

ست ماه تولد یکی از هدیه‌هایی است که این روزها بسیار متداول شده است. کادو تولد برای مادر می‌تواند کمی رمانتیک و فانتزی باشد. در این مجموعه ترکیبی از وسایل فانتزی، خوردنی‌های شیک و خوشمزه مانند شکلات و آبنبات و بیسکوییت‌های گران قیمت و مانند آن است. 
البته، ست ماه تولد می‌تواند یک ایده کادو تولد مردانه هم باشد. تنها تفاوت آن این است که می‌توانید آن را با وسایلی چون اسپری، پک ژیلت و مانند آن پر کنید.

ساخت کادو تولد

کادو تولد باید بسیار خاص باشد. چی بهتر از ساخت کادو برای تولد مادر؟ چرا که هم ساخت دست خودتان است. هم اینکه، عشق و محبت بیشتری را در خود نگه می‌دارد. می‌توانید یک دستبند مهره‌ای زیبا به کمک مهره و یک ریسمان بسازید و آن را به مادر خود هدیه دهید.
اگر خیاطی می‌کنید یا می‌توانید چیزی ببافید، هدیه‌ای دست دوز یا دست بافت برای مادر خود تهیه کنید. این هدیه بی‌شک بیشترین لذت و شادی بیشتری را در دل مادر شما ایجاد می‌کند.

خرید هدیه برای مادر همسر

کادو تولد

برای خرید کادو برای تولد مادر شوهر با همفکری با همسرتان یا خواهر و برادر همسرتان می‌توانید هدیه مناسبی تهیه کنید که او را خیلی هیجان زده کند. اما، خرید گل را همیشه در اولویت کادو تولد برای مادر خودتان یا مادر همسرتان قرار دهید.
اگر هم به عنوان شوهر دوست دارید هم همسرتان و هم مادر همسرتان را خوشحال کنید، می‌توانید برای خرید کادو برای تولد مادرزن خود با همسرتان مشورت کنید و برای شاد کردن همسرتان با کمک مادر همسرتان برای او هدیه مناسبی تهیه کنید. در ادامه چندین ایده کادو تولد برای مادر همسرتان را بررسی خواهیم کرد.

رزرو میز غذا

یکی از بهترین هدیه‌هایی که برای مادر و پدر همسرتان می‌توانید تهیه کنید این است که میزی را در یکی از رستوران‌های شهر رزرو کنید. این فرصت دو نفره را به آن‌ها بدهید تا بعد از سال‌ها زندگی مشترک و بزرگ کردن فرزندانشان زمانی را با هم به خصوص در شب تولد یکی از آن دو سپری کنند. از بودن کنار هم بیشتر لذت ببرند. این زمان دو نفره خاص را به یکی از بهترین شب‌های زندگی‌شان تبدیل کنید تا همیشه شما را در پشت پرده تدارکات و اهمیتی که برای آن‌ها قائل شدید ببینند. این یک کادو تولد برای مادر و پدری است که سال‌ها همسر شما را به بهترین نحو همراهی و پشتیبانی کرده‌اند.

خرید بلیط اسپا

یک هدیه مناسب برای تولد مادر ها به ویژه در سنین بالاتر رفتن به چشمه آب گرم یا اسپا است تا بتوانند ساعتی به خودشان رسیدگی کنند و بتوانند کمی استراحت کنند. برای ساعتی فارغ از هر چیزی ماساژ داده شوند تا روحیه تازه‌ای برای ادامه زندگی پیدا کنند. برای این کار کافی است، بلیط اسپا که مجموعه‌ای از ماساژ، سونا و خدمات این چنینی است را برای آن‌ها تهیه کنید.
به این روش، ساعتی را از خانه و تنش و چالش‌های آن به دور خواهند شد و این خلوت شیرین را تجربه خواهند کرد و با روحیه شادتری باز خواهند گشت. کادو تولد برای مادر باید رنگ و بوی شادی و سلامت بدهد!

پیشنهاد ما به شما  انواع مختلف دستبند زنانه

خرید هدیه تولد برای مادر بزرگ‌ها

کادو تولد برای مادربزرگ

مادربزرگ‌ها قند و نبات و گل سر سبد خانواده‌ هستند. گلی که بوی کودکی و کیک و بستنی و کلوچه می‌دهد. بهتر است تا در قید حیات هستند در مناسبت‌های مختلفی آن‌ها را حتی با یک شاخه گل خوشحال کنیم. برای خرید کادو تولد برای مادربزرگ ها ایده‌های مختلفی وجود دارد که آن‌ها را با هم بررسی می‌کنیم.

کفش رو فرشی

کفش رو فرشی که به دمپایی گرم کن نیز موسوم است. مخصوص فصل سرد زمستان و انتهای پاییز است. این هدیه بسیار خوبی برای مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها است که آن‌ها را در این فصل سرد، گرم نگه می‌دارد. هدیه تولد برای مادر و مادربزرگ باید مانند قلب مادرها و مادربزرگ‌ها پر از گرما و زندگی باشد. درست مثل این کفش‌های گرم روفرشی!

اکسسوری

شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که کادو برای مادر چی بخرم؟ می‌توان گفت، اکسسوری یکی از گزینه‌هایی است که آدم‌ها را در هر سن و سالی شاد می‌کند و حس تازه و جوانی را به آن‌ها منتقل می‌کند.
برای خرید آنلاین زیورآلات متنوع و با کیفیت بالا می‌توانید به وب‌سایت نوا استایل مراجعه کنید. این فروشگاه خدمات ارسال فوری را برای ساکنین تهران فراهم می‌کند.
قیمت زیورآلات زنانه در این فروشگاه در عین حفظ کیفیت، بسیار مناسب است. از گوشواره و انگشتر گرفته تا پابند و سایر انواع زیورآلات مردانه و زنانه را می‌توانید از این فروشگاه تهیه کنید.

مجموعه‌ای از عکس‌های خانوادگی

یادآوری عشق به هر مناسبی زیبا است و باعث نزدیکی و مرور خاطرات می‌شود. یک هدیه مناسب برای مادر مسن مجموعه‎‌ای از عکس‌های دسته‌جمعی و خانوادگی از دوران کودکی فرزندانش تا جشن فارغ‌التحصیلی یا مراسم ازدواج و ورود نوه‌ها و دورهمی‌های دیگر است.
برای این کار، تنها لازم است کمی خلاقیت به خرج دهید و عکس‌ها را به شیوه‌های مختلف در یک قاب بچینید. به‌طور مثال، می‌توانید قابی قلب مانند تهیه کنید و عکس‌ها را درون آن قرار دهید. یا می‌توانید عکس‌ها را به‌صورت قلب ببرید و هر کدام را روی قاب بزرگی بچسبانید.
این کادو تولد دست ساز یک هدیه به یاد ماندنی و زیبا است که باعث می‌شود، مادربزرگ شما و بقیه اعضای خانواده آن را دوست داشته باشند و خاطرات خوبی را با دیدن این مجموعه مرور کنند. این یکی دیگر از انواع کادو تولد برای مادر و مادربزرگ است که باعث می‌شود، خاطرات خوشی در ذهن و قلب مادرها جاری کند.

پیشنهاد ما به شما  کادو برای تولد پدر

ساخت هدیه‌های دست ساز

اگر کمی در کارهای هنری مانند شمع سازی، نقاشی، سایه قلم و مانند آن دستی داشته باشید، دغدغه اینکه کادو برای تولد مادر چی بگیرم را نخواهید داشت. می‌توانید مواد لازم برای ساخت کارهای دستی را تهیه کنید و آنچه که در آن استعداد دارید را به نمایش بگذارید.
این هدیه‌ها مخصوصا اگر از طرف نوه‌های کوچکتر به مادربزرگ‌ها داده شود، می‌تواند آن‌ها را بیش از پیش خوشحال کند. این کادو تولد برای مادر کودکانه ترین حالت یک هدیه است.

مخصوصا اگر فرزند شما زیر 5 سال باشد و بتواند نقاشی بکشد. سپس، نقاشی و هنر دستش را به مادرتان یا به خود شما هدیه بدهد. به این روش کودک شما تشویق می‌شود تا لذت هدیه دادن را تجربه کند. هم‌چنین، ارزش هنر دست را درک کند و به قضایا تنها از بعد مادی نگاه نکند. این موضوع باعث توسعه فردی او خواهد شد.

خرید پوشاک

تهیه لباس‌هایی که می‌توانید تصویر هنرپیشه یا دوست یا تصاویر دسته جمعی یا نوه‌ها یا هر آنچه مادربزرگتان علاقه دارد را روی آن چاپ کنید، یکی دیگر از ایده‌های خرید هدیه تولد است. می‌توانید از رنگ‌ها و تصاویری شاد در تهیه این لباس‌ها استفاده کنید.

ازآنجایی‌که، خرید پوشاک یکی از ابتدایی‌ترین ایده‌ها برای خرید کادو تولد برای مادر استُ با کمی خلاقیت می‌تاون این هدیه را خاص کرد و رنگ و لعابی به آن بخشید.

جمع‌بندی

خرید هدیه برای تولد افرادی که دوستشان داریم کاری چالش برانگیز است. چرا که دائما انسان را با این دغدغه روبرو می‌کند که اگر هدیه‌ای که می‌خرید را دوست نداشته باشند. یا اینکه، هدیه مناسب نباشد و به جای خوشحال کردن آن‌ها، تنها یک لبخند با اجبار را به لب‌های آن‌ها بیاورد.
در این میان، خرید هدیه برای مادر که عزیزتر از جان است کمی متفاوت است. ایده خرید کادو تولد برای مادر بسیار گسترده است که دست شما را با انتخاب بیشتری باز می‌گذارد. اگر بخواهید به‌صورت شخصی برای او هدیه تهیه کنید، می‌توانید از خرید لوازم شخصی مانند پوشاک و کفش شروع کنید. یا به‌طور مثال، زیورآلات مختلفی را برای آن‌ها تهیه کنید.
اگر هم به صورت کلی، یکی از ابزارهای مورد نیاز آن‌ها را بخواهید تهیه کنید، می‌توانید لوازم آشپزخانه یا خانه‌ای که لازم دارند را برای آن‌ها تهیه کنید. اما، سعی کنید، هدایایی شخصی سازی شده را برای آن‌ها تهیه کنید. هدایایی که برای سال‌ها در ذهن و قلب آن‌ها باقی بماند و با هر بار یادآوری، لبخند شیرینی بر لبانشان نقش ببندد. سعی کنید کادو تولد برای مادر خود را با تزیینی زیبا همراه کنید تا زیبایی ظاهری با نیت زیبای شما ترکیب شود و حس خوبی برای او ایجاد کند.

منبع

https://www.oprahdaily.com/

امتیاز شما به این مقاله
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *